Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

^^ LegiaWarszawa czy PoloniaWarszawa ?


PoWinglo

Kogo wolisz ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ^^.^^

    • PoloniaWarszawa [te zje**]
    • LegiaWarszawa [Legia Warszawa Mistrzowie swiata ;p]
    • Wisla Krakow [Slaby zespol^^]

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślisz, że robiąc taką subiektywną ankietę, jesteś wielkim fanem?? Ehh. Oczywiście Polonia. W B-Lidze wciąż lepsza od Legii ;)

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

no widac, ze masz 11 lat po tej ankiecie. FCB. Nie lubie realu, ale to mie rozbawilo "realmadryd( heh tylko CR7 jest tam pro)"

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

DyskoPoloGieKSa to sie kurwa nadaje ...

 

LEGIA ALBO ŚMIERĆ !

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Legia, ankieta do dupy, ale legia wole, ogólnie temat wylęgarnia spamu przydatny do kosza., zajrzałby jakiś mod ;o

Opublikowano

no widac, ze masz 11 lat po tej ankiecie. FCB. Nie lubie realu, ale to mie rozbawilo "realmadryd( heh tylko CR7 jest tam pro)"

^^ pewnie nie wiesz co to Pro ^^ a Madryt zamiast Madrit bo Madryt to po Polsku a Madrit to po Esp

Opublikowano

oboze arka gdynia to jest zje**ana swinia kto to wie niech da Like ;p

Troszkę szacunku nazwy klubów pisze się z dużej litery ;) Każdy kibicuje innemu zespołowi i uszanuj to.

 

Lech Poznań Pany Biało Niebieskie szatany!

Opublikowano

^^ pewnie nie wiesz co to Pro ^^ a Madryt zamiast Madrit bo Madryt to po Polsku a Madrit to po Esp

 

po chuju sie znasz wypierdalaj z tymi ankietami i wracaj do pedalowy.

 

@Top bez spamu fc sion.

Opublikowano

Niebieski z białym na niebie się mieni, mistrz niedługo się zmieni.

Tylko Poznański Lech, niebiesko-biały herb.

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

11 lat i już przeklinasz? o_O

 

@top. Jedno serce, jedno bicie, KKS ponad życie!

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

po chuju sie znasz wypierdalaj z tymi ankietami i wracaj do pedalowy.

 

@Top bez spamu fc sion.

 

jak ci nie pasuje to spier z tego tematu i nie czytaj nic tu jak cb to nie obchodzi ^^ kazdy chce sie dowiedziec kto jest najpopularniejszy ^^

 

Troszkę szacunku nazwy klubów pisze się z dużej litery ;) Każdy kibicuje innemu zespołowi i uszanuj to.

 

Lech Poznań Pany Biało Niebieskie szatany!

 

heh kazdy komus innemu ale Arka nawet w Ekstraklasie nie jest ^^ malo kto ja zna a Legie to z Hiszpanii Portugalii i innych krajow na mecz przyjezdzaja a Polonia to wrog ^^

Opublikowano
oboze arka gdynia to jest zje**ana swinia kto to wie niech da Like ;p

 

Ty weź człowieku się puknij. Może pochodzić z Gdyni i dla niego to, jak klub gra, nie ma odbicia w tym, jak go lubi/kocha. Po tym się poznaje prawdziwych kibiców. Leć już sobie wpierdolić herb Chelsea do sygny, bo przecież LM wygrała. Sezonowcy -.-

 

Co do ankiety - słaby zespół?? Przynajmniej to zespół, a nie zbiór piłkarzy. Co z tego że nie zajęli wysokiej pozycji w lidze, lecz za to w porównaniu do Legii, umieją grać ładny football.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

jeb sie na cb to ja hu* klade jak ci nie pasuje to spier ^^

 

 

 

 

Za nasze miasto

Za nasze barwy

Oddamy cale życie swe

Zwyciężaj dla nas

My zwyciężamy

Legio Warszawa,Kocham cie ^^ tak się śpiewa tak się gra to już wszystko dla tych BARW

Opublikowano

jeb sie na cb to ja hu* klade jak ci nie pasuje to spier ^^

 

 

 

 

Za nasze miasto

Za nasze barwy

Oddamy cale życie swe

Zwyciężaj dla nas

My zwyciężamy

Legio Warszawa,Kocham cie ^^ tak się śpiewa tak się gra to już wszystko dla tych BARW

 

Te 11 latku nie pozwalasz sobie za dużo gnojku mały?

 

@top

 

Legia, bo ponieważ wolę, ale temat ssie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...